Svatby a jiné slavnostní dny

SVATEBNÍ ZAKÁZKY

Texty, požadavky mi zasílejte, prosím, pouze formou pošty pod objednávkou. 

Prosím, dbejte na správnost svých zaslaných podkladů. Texty zasílejte bezchybně, s diakritikou, případně uveďte přesný požadavek na změnu. Tedy vše přesně tak, jak si je přejete mít zpracované. Grafický návrh není zasílaný k odsouhlasení, ale nemusíte mí...

SVATEBNÍ ZAKÁZKY

Texty, požadavky mi zasílejte, prosím, pouze formou pošty pod objednávkou. 

Prosím, dbejte na správnost svých zaslaných podkladů. Texty zasílejte bezchybně, s diakritikou, případně uveďte přesný požadavek na změnu. Tedy vše přesně tak, jak si je přejete mít zpracované. Grafický návrh není zasílaný k odsouhlasení, ale nemusíte mít z ničeho strach (všude na nás koukají bubáci "co kdyby, neznáme se" viďte?. Nebojte se, vše bude v pořádku tak, jak si přejete mít (a tak, jak to u mne roky chodí plynule a klidně i s ostatními zákazníky), otevřme dveře důvěře, já Vám také důvěřuji plně :-). Za svojí pečlivou prací si stojím. Proto onen písemný podklad - vracím se k tomu po celý čas zhotovení zakázky, aby bylo v pořádku.

 ***

Doba odeslání zakázky je pro Vás platná ta, kterou si aktuálně domlouváme přes interní poštu před samotnou objednávkou. Celkový termín do odeslání balíku se počítá od data, kdy mám kompletně od Vás vše (přijatou platbu i podklady). Termín tedy záleží především na Vás, kdy vše provedete.

 ***

Velmi prosím, abyste si během vyřizování zakázky kontrolovali poštu, je možné, že se bude třeba na něčem domlouvat pouze písemnou formou.

***

Nebojte se případně předem na vše zeptat, ať se vyhneme případnému nedorozumění a očekávání, která nemohou být naplněna.

Zobrazit

Svatby a jiné slavnostní dny Počet produktů: 91

Podkategorie

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 91 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 91 položek