Výtvarný kurz pro začínající zájemce o malbu akvarelem 21.7.2019

neděle 21.7._naše www

Bojíte se malovat, ale láká vás to? Myslíte si, že musíte mít talent, jinak to nemá cenu?

Nebo byste se jen rádi dozvěděli, jak na to nebo se prostě jen potřebovali odpíchnout?

Co vám mohu nabídnout…

Ukážu vám, že nezáleží na tom, zda jste výtvarníci či nikoli, že jediné na čem záleží, je váš pocit.

Nebudu Vás učit, co přesně jak namalovat, ale naučím vás vidět a vnímat a věřit, že i vy dokážete zaznamenat to, co jste viděli. Zakusíte, že můžete věřit sami sobě i svým schopnostem, i když si myslíte, že talent nemáte. Naučíte se nebát štětce, odstínů barev, propíjení, experimentování.

Budu vaším průvodcem, budeme pozorovat a vnímat věci možná jinak, než jste zvyklí. Budeme si všímat pestrosti, pohybu, tichosti i laskavosti přírody.

A poté tuto pestrost, pohyb, tichost i laskavost přírody zachytíme na akvarelové čtvrtce.

Nenabízím Vám sebe jako učitele se životopisem na několik stran, protože nevěřím, že to je to, v čem se ukrývá štěstí a radost. Věřím, že všichni vše máme v sobě a stačí jen nahlížet a objevovat. A tu radost živit.

Budu jen vaším průvodcem.

Tentokrát na kunických loukách spolu strávíme v neděli 21.7.2019 od 13 hodin 2 hodiny času. Mé kurzy jsou pro ty z vás, kdo uvítají malý kolektiv, a přece jsou třeba rádi za společné sdílení i s ostatními, proto se mohou nahlásit maximálně 3 zájemci.

V případě nepřízně počasí si spolu domluvíme náhradní termín(y), případně se setkáme někde „pod střechou“, nebojte se, o kurz nepřijdete :-).

Pro bližší informaci mne kontaktujte prosím vnitřní poštou.

***

Info: Poštovné a balné smažeme při přijetí objednávky.