Zboží (mimo svatební zakázky) odesíláme po přijetí částky na účet, a to dvakrát týdně (pokud je platba nebo potvrzení o platbě zasláno vždy nejméně den před odesláním).

Svatební zakázky odesíláme do 1 týdne po přijetí částky na účet a dodání kompletních podkladů pro zpracování (přesný termín na dotaz).

***

Poštovné vnitrostátní

Objednávka v hodnotě do 999,- Kč..........80Kč

Objednávka v hodnotě nad 1000,- Kč..........130Kč

Objednávka v hodnotě nad 3500,- Kč..........ZDARMA

***

Obyčejně zboží nezasíláme, pouze doporučeně.

***

Upozorňujeme, že pro spolehlivost dodání je třeba při registraci uvést Vaši přesnou adresu pro doručení včetně diakritiky.

***

SVATEBNÍ ZAKÁZKY

Texty, požadavky nám zasílejte, prosím, pouze formou pošty pod objednávkou nebo na naši e-mailovou adresu.

Prosím, dbejte na správnost svých zaslaných podkladů. Zdarma je v ceně jedno zpracování Vašich textů. Veškeré podklady zasílejte bezchybně, s diakritikou, případně uveďte přesný požadavek na změnu oproti vzoru (umístění, font apod.).

Doba odeslání zakázky

Celkový termín do odeslání balíku se počítá od data, kdy máme kompletně od Vás vše (přijatou platbu i podklady). O aktuálním termínu z naší strany jste informování. Pohybuje se většinou v rozmezí 1-2 týdnů, ve svatebním čase se může prodlužovat. Předem domluvenému termínu ale vždy dostojíme.

Zpracování standartních požadavků - zdarma

Někdy nevěříte, možná máte jinou zkušenost..., ale cena je skutečně u nás konečná, pokud se jedná o standartní požadavky na výrobu. Týká se to těchto služeb:

- jiný text oproti vzoru (jedna varianta textu)

- změna fontu

- barvy písma

- jiné umístění textu oproti vzoru

- úprava barevnosti motivu (jednoduché úpravy)

* vícejazyčná oznámení (opět na každý jazyk pouze jedna varianta textu)

Nadstandartní služby - zpoplatněno

Cena u výrobku konečná není, pokud se jedná o tyto nadstandartní služby:

- změny textu oproti původnímu Vámi zaslanému podkladu (texty bezplatně zpracováváme jen jednou) - 500,- Kč/jedno znění textu

- zaslání EMS Českou poštou (garance dodání do druhého dne od odeslání balíku) - 170 Kč (v poštovném je zahrnuto klasicky i balné)

- úpravy barenosti motivu (složité úpravy) - dle domluvy vnitřní poštou

- doplnění textů do blahopřání - 500,- Kč/1 znění textu

- úpravy blahopřání - dle domluvy

- objednávka svatebních oznámení do 10 ks - navíc 200,- Kč poplatek za grafické zpracování

A pak novinka pro ty, kteří opravdu mají naspěch...

Svatební zakázku Vám zhotovíme do druhého dne od přijetí objednávky a platby na účet. Poplatek za tuto nadstandartní službu je 3.000,- Kč. Poštovné a balné (EMS České pošty) je pak 160,- Kč.

  ***

Velmi prosíme, abyste si během vyřizování zakázky kontrolovali poštu, je možné, že se bude třeba na něčem domlouvat, ujasnit si. Kontrolujte i spam, někdy tam pošta lidem končí.

***

Nebojte se předem na vše zeptat, ať se vyhneme případnému nedorozumění a očekávání, která nemohou být třeba naplněna z technických důvodů.

NESVATEBNÍ ZBOŽÍ

Zboží odesíláme průběžně během týdne, balíčky odesíláme vzhledem k tomu, že nemáme poštu v místě bydliště hromadně, většinou dvakrát až třikrát týdně, pokud nám byla přijata částka na účet nejméně den před odesíláním. Pokud potřebujete mít zboží konkrétní den, kontaktujte nás předem na domluvu. Děkujeme.

Zákazník s odesláním objednávky souhlasí s obchodními podmínkami.