O nás

Milí příchozí, vítejte…

Ze srdce děkujeme za Vaši důvěru a chuť nahlédnout k nám pod pokličku …

Rádi pracujeme s krásnými papíry vyšší gramáže, ale také s poloprůhledným pauzovým papírem, který oznámení dodá tajemnosti, osobitosti a jemnosti. Může tak na přání být vždy s pauzovým papírem, stejně tak, jako bez něj, na papíru hladkém či se strukturou, záleží na naší domluvě.

                 

Píšeme ručně, používáme zdobné fonty, nasloucháme Vašim přáním…

…zdobíme Vám svatební tabuli jmenovkami, Menu,…

…vytváříme na přání svatby pro milovníky určitého stylu, jako např. níže vzniklé pro vinaře :-)…

…v barvách Vaší svatby a kytice…

 

Ateliér Kůlna je tvořivý a nejen svatební…

…vytváříme Vám dopisní sady s monogramem i bez něj…

 

…pak také nezapomenout na blahopřání…

 Sumasumárum, co tu najdete nejvíce…

* svatební i posvatební oznámení

* pozvánky ke svatební tabuli

* děkovné karty rodičům, svatebním hostům

* jmenovky na svatební tabuli

* menu, program

* pozvánky na raut, narozeninové oslavy, významná životní jubilea, promoce

* oznámení o narození dítěte

* visačky atp.

* blahopřání

* oznámení o narození dítěte

* dopisní sady

* karty

* hrnky

…snad ještě na závěr napsat, proč vůbec děláme to, co děláme…

Tvořit srdcem, dělat radost vám a potažmo ostatním. Dělat radost i po letech, kdy na vás vykoukne ze šuplíku dopis od přítele na dopisním papíru z našeho ateliéru, oznámení, při kterém si zavzpomínáte na váš den… Proto papír.  Nese něco víc. Nese klid, nese zpomalení v čase. Nese příběh. A pokud ten náš ve vás zarezonuje, těšíme se s vámi na společné chvíle při vytváření něčeho, co není jen „papír nebo kvítek“. Jde o sdílení. Naslouchání, důvěru.

Proto také největší podíl naší práce je ruční práce…každý kousek vzniká zvlášť, komletujeme, převazujeme, vše nám prochází rukama mnohokrát.

Akvarely i kresby vznikají v první řadě jako originály na papíru, nejedná se o počítačovou grafiku. Vznikají často v určité atmosféře, v přírodě, ve vůni zahrádky, pod stromy nebo ve chvílích klidu, ticha, rozjímání v šeru či jiné atmosféře domova. V tom štětci, barvách a papíru je emoce, prožívání, příběh. Prožívání s paprsky, se světlem, které je v každém okamžiku jiné, s místem a jeho geniem locci. To vše v tom je obsaženo. Nikdy by to nemohla nahradit bezduchá, příliš „přesná“, rychlá počítačová grafika bez atmosféry tahu rukou.

A pak zpracovat namalované, vše nafotit a vložit do nabídky. Je to pracné, jsou za tím hodiny a hodiny práce a je v tom naše poctivost a opravdovost. Cílem je vaše ale i naše spokojenost. Aby byl spokojený zákazník, musí být spokojený i tvůrce. Jen tak může být dílo harmonické a nést to, co má. Pokud by to tak nebylo, nutně by to šlo někde poznat, něco vázlo, rovnována je velmi důležitá a přináší na obě strany největší spokojenost.

Čas od času se tu také objevuje šité, háčkované, ze dřeva, zachycujeme vše jen trochu jinak…

…a máme ještě i další polohy, které tu nejsou tak zřejmé, zabýváme focením svateb, vizualizujeme vaše nové bydlení, zachycujeme pro vás krásnou krajinu…

Ať je Vám tu dobře!

 Miloslava a Petr Kyzlinkovi